Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Xi'an Taibo Electronic Technology Co., Ltd.

dobra jakość Q Switch Nd Yag Laser na sprzedaż
dobra jakość Q Switch Nd Yag Laser na sprzedaż
Robię dziś całą twarz. Było super!! Lubię pracować z tobą i twoją firmą

—— Cecilia Flury

Maszyna doskonale nadaje się do usuwania tatuażu, usuwania pigmentów. Naprawdę doceniam twój entuzjazm !!!

—— adriano

Laser diodowy 980 nm ma doskonały wpływ na usuwanie naczyń, usuwanie krwi. Raz widzisz wyraźne wyniki. Dobre urządzenie, dobra obsługa !!

—— Abdul Nassar

Najlepsza maszyna do usuwania tatuażu, usuwania pigmentów. Dobra obsługa posprzedażowa sprawia, że ​​odpoczywam sercem i używam go !!

—— Sophia Tran

Dobry wpływ na zmniejszenie bólu, ostrego i przewlekłego zapalenia, półpaśca! Lepsza obsługa i niezawodna firma

—— Scheila Martins

Im Online Czat teraz

Xi'an Taibo Electronic Technology Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Xi'an Taibo Electronic Technology  Co., Ltd. Xi'an Taibo Electronic Technology  Co., Ltd. Xi'an Taibo Electronic Technology  Co., Ltd. Xi'an Taibo Electronic Technology  Co., Ltd. Xi'an Taibo Electronic Technology  Co., Ltd.
Fabryka Taibo Beauty Company laserowe urządzenia kosmetyczne w fabryce Taibo Beauty Company Fabryka

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Na calym swiecie
marki : Taibo
Ilość pracowników : 50~150
Coroczne wyprzedaże : 500,000-2,000,000
Rok założenia : 2005
pc Export : 90% - 100%
Xi'an Taibo Electronic Technology Co, Ltd. jest profesjonalnym producentem sprzętu kosmetycznego, sprzętu medycznego, produktów do odmładzania skóry Salon piękności i tak dalej. Teraz opracowaliśmy serię IPL, SHR, E-light, laser frakcyjny Co2, laser diodowy 808nm, kawitacje ultradźwiękowe, laser frakcyjny RF i laser do regeneracji włosów, usuwanie naczyń laserowych diod 980nm, wysoką częstotliwość, napinanie skóry HIFU, odchudzanie HIFU, tlen wodny skórka odrzutowa, q przełącznik i laser yag itd.

Założona w 2005 r. Xi'an Taibo Beauty zajmuje wiodącą pozycję w stosowaniu zaawansowanej technologii laserowej i intensywnego światła w przemyśle medycznym i kosmetycznym. Przez 10 lat rozwoju zbudowaliśmy niezawodny system marketingu i usług. Teraz mamy własny dział badań i rozwoju oraz własną fabrykę, dzięki czemu możemy świadczyć usługi OEM i ODM dla dystrybutorów na całym świecie. W branży urządzeń kosmetycznych nasza fabryka jest jedną z największych w Chinach, obejmującą kilka linii produkcyjnych, bibliotekę materiałów, dział wysyłkowy, obszar inspekcji itp. Wierzymy, że nie ma wadliwych produktów, jeśli włożysz w to serce. W dziale badań i rozwoju pracuje ponad 10 sztabów. Niektórzy ludzie są odpowiedzialni za projekt domu maszynowego, a niektórzy ludzie są odpowiedzialni za badania i rozwój produkcji; Niektóre zapewniają obsługę posprzedażną lub naprawę.

Poza tym mamy profesjonalny i wydajny zespół sprzedaży, odpowiedzialny za promocję sprzętu medycznego i kosmetycznego oraz komunikację z dystrybutorami lub agentami, klientami końcowymi lub szpitalami itp.

W naszej firmie możesz cieszyć się najlepszą obsługą i cieszyć się traktowaniem przyjaciół i rodziny. Twoja satysfakcja i wymagania są naszym celem na zawsze. Oto niektóre usługi:

1. 2 lata gwarancji z dożywotnią bezpłatną obsługą i konserwacją. Jeśli pojawią się problemy z dwiema gwarancjami, naprawimy je za darmo.

2. Pełne szkolenie maszynowe: szczegółowa instrukcja obsługi, płyta CD, szkolenie online, szkolenie na miejscu. Dla użytkowników końcowych zapewniamy bezpłatną instalację i szkolenie vedio lub przewodnik przez Skype, aby upewnić się, że mogą korzystać z urządzenia bardzo profesjonalnie; Dla dystrybutorów nasi technicy mogą przeprowadzać okresowe wizyty, dzięki czemu możemy pomóc w rozwiązaniu niektórych trudnych problemów. W tym okresie możemy zapewnić Tobie i Twoim klientom bezpłatne szkolenia.

3. Usługa OME / ODM jest dostępna. Posiadamy własny dział rozwoju i projektowania oraz linię produkcyjną, które zapewniają spełnienie Twoich specjalnych potrzeb. Tak długo, jak musisz umieścić swoje logo, podpisać lub zaprojektować nowy wygląd, możemy zrobić dla Ciebie.

4. Oświetlenie - szybka dostawa: wysyłamy wszystkie maszyny drogą powietrzną przez DHL, usługę od drzwi do drzwi. Dostaniesz maszynę w 3-7 dni roboczych. Nasza firma posiada własną firmę transportową i własny dział logistyki, dzięki czemu możemy zaoszczędzić dużo pieniędzy na wysyłce dla naszych klientów. Obiecujemy, że możesz cieszyć się najbardziej ekonomiczną i rozsądną ceną wysyłki z naszej firmy.

5. Profesjonalny zespół obsługi posprzedażnej rozwiązuje wszystkie problemy na czas. Jest wielu dermatologów i techników, którzy potrafią mówić po angielsku lub hiszpańsku, więc jeśli istnieje jakikolwiek problem dotyczący maszyn i prawidłowego korzystania z maszyn, możemy łatwo rozwiązać te problemy za pomocą poczty e-mail, telefonu lub wideo. Nasi profesjonalni inżynierowie języka angielskiego lub hiszpańskiego są zawsze do Państwa dyspozycji i czekają na Państwa różne konsultacje, dzięki czemu można poczuć się bardzo komfortowo przed zakupem maszyny od nas

Utrzymuj wiodącą pozycję w dziedzinie technologii i usług jest zawsze naszym celem. Twoje zaufanie i wsparcie sprawiają, że odnosimy sukcesy.

Xi'an Taibo Electronic Technology Co., Ltd. będzie ciężko pracować nad dostarczaniem najlepszych produktów i usług po sprzedaży.

Szczegóły kontaktu
Xi'an Taibo Electronic Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr.

Tel: 86-13401026958

Faks: 86-29-86677223

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)