Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyOdchudzająca kriolipoliza

Ekran dotykowy 5 W 1 Odchudzanie Maszyna / Cryo Lipo Fat Freeze Kawitacja RF Odkurzacz próżniowy

dobra jakość Q Switch Nd Yag Laser na sprzedaż
dobra jakość Q Switch Nd Yag Laser na sprzedaż
Robię dziś całą twarz. Było super!! Lubię pracować z tobą i twoją firmą

—— Cecilia Flury

Maszyna doskonale nadaje się do usuwania tatuażu, usuwania pigmentów. Naprawdę doceniam twój entuzjazm !!!

—— adriano

Laser diodowy 980 nm ma doskonały wpływ na usuwanie naczyń, usuwanie krwi. Raz widzisz wyraźne wyniki. Dobre urządzenie, dobra obsługa !!

—— Abdul Nassar

Najlepsza maszyna do usuwania tatuażu, usuwania pigmentów. Dobra obsługa posprzedażowa sprawia, że ​​odpoczywam sercem i używam go !!

—— Sophia Tran

Dobry wpływ na zmniejszenie bólu, ostrego i przewlekłego zapalenia, półpaśca! Lepsza obsługa i niezawodna firma

—— Scheila Martins

Im Online Czat teraz

Ekran dotykowy 5 W 1 Odchudzanie Maszyna / Cryo Lipo Fat Freeze Kawitacja RF Odkurzacz próżniowy

Chiny Ekran dotykowy 5 W 1 Odchudzanie Maszyna / Cryo Lipo Fat Freeze Kawitacja RF Odkurzacz próżniowy dostawca
Ekran dotykowy 5 W 1 Odchudzanie Maszyna / Cryo Lipo Fat Freeze Kawitacja RF Odkurzacz próżniowy dostawca Ekran dotykowy 5 W 1 Odchudzanie Maszyna / Cryo Lipo Fat Freeze Kawitacja RF Odkurzacz próżniowy dostawca Ekran dotykowy 5 W 1 Odchudzanie Maszyna / Cryo Lipo Fat Freeze Kawitacja RF Odkurzacz próżniowy dostawca Ekran dotykowy 5 W 1 Odchudzanie Maszyna / Cryo Lipo Fat Freeze Kawitacja RF Odkurzacz próżniowy dostawca Ekran dotykowy 5 W 1 Odchudzanie Maszyna / Cryo Lipo Fat Freeze Kawitacja RF Odkurzacz próżniowy dostawca

Duży Obraz :  Ekran dotykowy 5 W 1 Odchudzanie Maszyna / Cryo Lipo Fat Freeze Kawitacja RF Odkurzacz próżniowy

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Pekin, Chiny
Nazwa handlowa: Taibo
Orzecznictwo: CE/ISO
Numer modelu: TB-11

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 SZT.
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Zapakowany w mocną i piękną obudowę ze stopu aluminium lub drewnianą obudowę
Czas dostawy: 3-7 dni roboczych po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: Western Union, T/T
Możliwość Supply: 500szt miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Ekran uchwytu: 3,5 cala Temperatura chłodzenia: -15-5 stopni Celsjusza
Moc wejściowa: 1800w Moc wyjściowa: 720w
Specyfikacja bezpiecznika: Ø5 × 2515A Obsługuj ilość: 5 głowic dostępnych
Ekran: 10,4-calowy kolorowy ekran dotykowy Zasilanie: AC220V ± 10%, 10 A; 50 Hz / AC 110 V ± 10% 10 A, 60 Hz

5 W 1 Odchudzanie Maszyna / Krio Lipo Fat Freeze / Kawitacja RF Vacuum Slimming

Co to jest Cool Technology

Ponieważ triglicerydy w tłuszczach zostaną przekształcone w ciało stałe, w szczególności w niskich temperaturach,

wykorzystuje zaawansowaną technologię chłodzenia, aby selektywnie celować w wybrzuszenia tłuszczu i eliminować komórki tłuszczowe poprzez stopniowy proces, który nie szkodzi otaczającym tkankom, zmniejsza niepożądany tłuszcz, gdy komórki tłuszczowe są narażone na precyzyjne chłodzenie, wywołują proces naturalnego usuwania, który stopniowo zmniejsza grubość warstwy tłuszczu. A komórki tłuszczowe w leczonym obszarze są delikatnie eliminowane przez normalny proces metabolizmu organizmu, aby wyeliminować niepożądany tłuszcz.

Maszyna do kriolipolizy 2 głowic krio może pracować w tym samym czasie :

Krioterapia (zabieg zamrażania tłuszczu) jest procedurą nieinwazyjną (bez kontaktu), w której lekarze umieszczają małą przyssawkę na skórze pacjenta. Urządzenie stopniowo wydobywa ciepło ciała, aż tłuszcz podskórny zostanie zamrożony. Podczas zabiegu naskórek pozostaje w normalnym zakresie temperatur, co pozostawia skórę nieuszkodzoną.

Według naukowców z Harvard Medical School komórki tłuszczowe są bardzo wrażliwe na zimno. Odkryli, że intensywne, zlokalizowane zamrażanie zabija adipocyty - komórki biorące udział w tworzeniu tkanki tłuszczowej. Dlatego zimno niszczy tłuszcz, uszkadzając komórki: stopniowo umierają, a następnie są naturalnie metabolizowane przez układ limfatyczny.

Badania kliniczne nie wykazały żadnych skutków ubocznych, a procedura jest bezbolesna, a wyniki są imponujące. Po pierwszej sesji złogi tłuszczu są zmniejszone o 25 procent. Jedna procedura może być wystarczająca dla większości pacjentów, ale producenci nie wykluczają potrzeby dodatkowych sesji, w zależności od ilości tłuszczu, który pacjent chce stracić.

W maszynie, specjalnie zaprojektowany aplikator chłodzący jest stosowany do pożądanego obszaru redukcji tłuszczu, aby wyodrębnić energię (chłodzenie) z leżącej poniżej tkanki tłuszczowej bez uszkodzenia innych tkanek. Kubek aplikatora wykorzystuje delikatne podciśnienie, aby przyciągnąć tkankę między panelami chłodzącymi. Podczas zabiegu aplikator zapewnia precyzyjnie kontrolowane warunki chłodzenia, które okazały się celować i eliminować komórki tłuszczowe w określonych obszarach ciała. Gdy komórki tłuszczowe są narażone na precyzyjne chłodzenie, wyzwalają proces naturalnego usuwania, który stopniowo zmniejsza grubość warstwy tłuszczu.

Specyfikacja

Ekran 10,4-calowy kolorowy ekran dotykowy
Obsługuj ilość 5 głowic dostępnych
Ekran uchwytu 3,5 cala
Odkurzać kriolipolisis Kriolipolisis 0kpa-100kpa B 0kpa-100kpa
Rozmiar uchwytu

Duży uchwyt A: 220 * 76 mm; głębokość: 125 mm
Środkowy uchwyt B: 160 * 56 mm; głębokość: 65 mm

Temperatura chłodzenia -15-5 stopni Celsjusza
System chłodzenia Chłodzenie wiatrowe + chłodzenie wodne + chłodzenie półprzewodnikowe
Napięcie AC220V ± 10%, 50Hz / AC110V ± 10%, 60Hz
moc wejściowa 1800W
Moc wyjściowa 720W
Specyfikacja bezpiecznika Ø5 × 2515A
Zasilacz AC220V ± 10%, 10 A; 50 Hz / AC 110 V ± 10% 10 A, 60 Hz


Pokaż produktPrzed i po


FAQ

P: Dobry kandydat na urządzenie do kriolipolizy

Odp .: Kriolipoliza nie jest rozwiązaniem odchudzającym dla osób otyłych lub substytutem metod chirurgicznych, takich jak liposukcja. Dobrzy kandydaci mają zauważalne wybrzuszenia w pewnych obszarach, których chcieliby się pozbyć. Lekarz ustali, czy leczenie jest dla Ciebie odpowiednie podczas indywidualnej konsultacji.


P: Co się stało podczas zabiegu?

Odp .: Ty i twój klinicysta wybieracie najpierw obszar, który ma być leczony. Twój klinicysta umieści urządzenie na ciele. Urządzenie następnie narysuje wybrzuszenie między dwoma panelami chłodzącymi. Wrażenie jest silnym pociągnięciem i naciskiem - wystarczającym pociągnięciem, aby zapewnić, że wybrana tkanka będzie chłodzona najskuteczniej. Mniej więcej godzinę później, w zależności od potrzeb, skończysz.

P: Jak to jest?
Odp .: Ponieważ krioterapia rozpoczyna się w ciągu pierwszych 5 minut, poczujesz ucisk i ciepło, po 5 minutach poczujesz zimno. W całym procesie uczucie dyskomfortu szybko zanika. Wiele osób czyta, pracuje na swoim laptopie lub nawet zdrzema się podczas leczenia.

P: Jak długo trwa leczenie?
Odp .: Podczas konsultacji lekarz omówi, ile czasu należy przeznaczyć na podstawie indywidualnego planu leczenia. Typowy zabieg może trwać od 45 minut do jednej godziny.

P: Czy mogę wrócić do normalnej aktywności po zabiegu?
Odp .: Tak, możesz. Procedura jest całkowicie niechirurgiczna, więc zazwyczaj możesz natychmiast wrócić do normalnej aktywności. Niektórzy pacjenci odczuwają zaczerwienienie, drobne siniaki, mrowienie, drętwienie lub dyskomfort w leczonym obszarze, ale jest to tymczasowe i całkowicie ustąpi. Często pacjenci wracają do pracy po zakończeniu sesji.

P: Jakie będą moje wyniki?
Odp .: Zazwyczaj każda obróbka kriolipolizy powoduje zauważalne zmniejszenie ilości tłuszczu w leczonym obszarze. Po zakończeniu wstępnego leczenia można uzyskać dalsze redukcje dzięki dodatkowym zabiegom, co skutkuje jeszcze większą utratą tłuszczu. Niektórzy pacjenci uważają, że tylko jedno leczenie w pełni odpowiada ich celom.

P: Kiedy zobaczę wyniki?
Odp .: Możesz zacząć obserwować zmiany tak szybko, jak trzy tygodnie po zabiegu, i doświadczysz najbardziej dramatycznych rezultatów po dwóch miesiącach. Ale twoje ciało nadal wypłukuje komórki tłuszczowe i kontynuuje to do czterech do sześciu miesięcy po zabiegu.

P: Czy kriolipoliza jest bezpieczna? Bolesna? Czy są jakieś skutki uboczne?
Odp .: Kriolipoliza jest CE i RoHS oczyszczona dla boków (uchwytów miłosnych) i brzucha i udowodniono, że jest to bezpieczne i skuteczne leczenie. Zazwyczaj przestoje po zabiegu są minimalne lub nie występują, chociaż pacjenci mogą odczuwać przejściowy ból lub dyskomfort. Działania niepożądane mogą obejmować zaczerwienienie, zasinienie, obrzęk, tkliwość w dotyku, skurcze, świąd, mrowienie i drętwienie. Odrętwienie może utrzymywać się do kilku tygodni po zabiegu. Twój lekarz może porozmawiać z tobą o tym, czego możesz się spodziewać podczas i po leczeniu, kiedy spotkasz się na konsultację

P: Czy wyniki są trwałe?
Odp .: Po zabiegu kriolipolizy dotknięte komórki tłuszczowe zostaną wyeliminowane. Tak długo, jak utrzymujesz swoją wagę przy normalnej diecie i ćwiczeniach, twoje długoterminowe wyniki powinny pozostać stabilne.

 
Przedstawienie firmy


Xi'an Taibo Electronic Technology Co., Ltd. zajmuje wiodącą pozycję w stosowaniu zaawansowanej technologii laserowej i intensywnego światła w przemyśle kosmetycznym. Teraz opracowaliśmy serię IPL, E-light, laser frakcyjny Co2, laser diodowy 808nm, kawitacje ultradźwiękowe, laser frakcyjny RF i laser do regeneracji włosów, laser diodowy 980nm, kriolipolizę, laser lipo, wodny system obierania strumieniem tlenu itp
Dzięki wydajnemu zespołowi badawczo-rozwojowemu, zdolnościom produkcyjnym masowym i niezawodnemu systemowi kontroli jakości, nasza firma oferuje usługi OEM i ODM oraz pomaga naszym klientom budować własną reputację i zwiększyć konkurencyjność na rynku. Cały proces produkcji odbywa się w ramach systemu jakości ISO13485 i jest zgodny z wymaganiem certyfikacji CE.

Informacje kontaktowe

Firma: Xi'an Tai Bo Electronic Technology Co. Ltd.
E-mail: heidi@taibobeauty.com
Telefon: 0086-13649242007

Szczegóły kontaktu
Xi'an Taibo Electronic Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Heidi Dong

Tel: +8613649242007

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)