Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom O nas

Usługa

dobra jakość Q Switch Nd Yag Laser na sprzedaż
dobra jakość Q Switch Nd Yag Laser na sprzedaż
Robię dziś całą twarz. Było super!! Lubię pracować z tobą i twoją firmą

—— Cecilia Flury

Maszyna doskonale nadaje się do usuwania tatuażu, usuwania pigmentów. Naprawdę doceniam twój entuzjazm !!!

—— adriano

Laser diodowy 980 nm ma doskonały wpływ na usuwanie naczyń, usuwanie krwi. Raz widzisz wyraźne wyniki. Dobre urządzenie, dobra obsługa !!

—— Abdul Nassar

Najlepsza maszyna do usuwania tatuażu, usuwania pigmentów. Dobra obsługa posprzedażowa sprawia, że ​​odpoczywam sercem i używam go !!

—— Sophia Tran

Dobry wpływ na zmniejszenie bólu, ostrego i przewlekłego zapalenia, półpaśca! Lepsza obsługa i niezawodna firma

—— Scheila Martins

Im Online Czat teraz

Xi'an Taibo Electronic Technology Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Xi'an Taibo Electronic Technology  Co., Ltd. Xi'an Taibo Electronic Technology  Co., Ltd. Xi'an Taibo Electronic Technology  Co., Ltd. Xi'an Taibo Electronic Technology  Co., Ltd. Xi'an Taibo Electronic Technology  Co., Ltd.
Fabryka Taibo Beauty Company laserowe urządzenia kosmetyczne w fabryce Taibo Beauty Company Fabryka

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Na calym swiecie
marki : Taibo
Ilość pracowników : 50~150
Coroczne wyprzedaże : 500,000-2,000,000
Rok założenia : 2005
pc Export : 90% - 100%
W naszej firmie możesz cieszyć się najlepszą obsługą i cieszyć się traktowaniem przyjaciół i rodziny. Twoja satysfakcja i wymagania są naszym celem na zawsze. Oto niektóre usługi:

1. 2 lata gwarancji z dożywotnią bezpłatną obsługą i konserwacją. Jeśli pojawią się problemy z dwiema gwarancjami, naprawimy je za darmo.

2. Pełne szkolenie maszynowe: szczegółowa instrukcja obsługi, płyta CD, szkolenie online, szkolenie na miejscu. Dla użytkowników końcowych zapewniamy bezpłatną instalację i szkolenie vedio lub przewodnik przez Skype, aby upewnić się, że mogą korzystać z urządzenia bardzo profesjonalnie; Dla dystrybutorów nasi technicy mogą przeprowadzać okresowe wizyty, dzięki czemu możemy pomóc w rozwiązaniu niektórych trudnych problemów. W tym okresie możemy zapewnić Tobie i Twoim klientom bezpłatne szkolenia.

3. Usługa OME / ODM jest dostępna. Posiadamy własny dział rozwoju i projektowania oraz linię produkcyjną, które zapewniają spełnienie Twoich specjalnych potrzeb. Tak długo, jak musisz umieścić swoje logo, podpisać lub zaprojektować nowy wygląd, możemy zrobić dla Ciebie.

4. Oświetlenie - szybka dostawa: wysyłamy wszystkie maszyny drogą powietrzną przez DHL, usługę od drzwi do drzwi. Dostaniesz maszynę w 3-7 dni roboczych. Nasza firma posiada własną firmę transportową i własny dział logistyki, dzięki czemu możemy zaoszczędzić dużo pieniędzy na wysyłce dla naszych klientów. Obiecujemy, że możesz cieszyć się najbardziej ekonomiczną i rozsądną ceną wysyłki z naszej firmy.

5. Profesjonalny zespół obsługi posprzedażnej rozwiązuje wszystkie problemy na czas. Jest wielu dermatologów i techników, którzy potrafią mówić po angielsku lub hiszpańsku, więc jeśli istnieje jakikolwiek problem dotyczący maszyn i prawidłowego korzystania z maszyn, możemy bardzo łatwo rozwiązać te problemy za pomocą poczty elektronicznej, telefonu lub wideo. Nasi profesjonalni inżynierowie języka angielskiego lub hiszpańskiego są zawsze do Państwa dyspozycji i czekają na Państwa różne konsultacje, dzięki czemu można poczuć się bardzo komfortowo przed zakupem maszyny od nas

Twoje dobre opinie są moim celem. Zapraszamy do dołączenia do nas !!!!!!

Szczegóły kontaktu
Xi'an Taibo Electronic Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr.

Tel: 86-13401026958

Faks: 86-29-86677223

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)